Pořiďte si nejlepší a nejvýkonnější laserové řezací stroje pro svou strojírenskou výrobu

Date:

Pokud patříte ke společnostem, které pro zákazníky vyrábí nejrůznější výrobky z plechu, jistě se tu a tam zajímáte o novinky či možnosti, jak svou výrobu zefektivnit. Ať už jsou vaše výrobky většinou stejné, nebo vyrábíte často kus, který jste předtím neměli možnost ve stejné podobě zhotovovat, pomoci vám mohou nejrůznější stroje. K velmi oblíbeným patří např. tabulové nůžky. Potřebovat ale můžete i mnohem sofistikovanější technologii.

Ty nejrůznější typy vám nabízí společnost Canmet z Brna. Firma s 30 letou praxí ví, kteří výrobci technologií jsou nejlepší, a tak jestliže u ní nakoupíte, můžete si být jisti, že budete spokojeni. Také vám erudovaně poradí nebo doporučí to, co by pro vás mohlo být dle vašich potřeb nejlepší.

Laserové řezací stroje

Velmi oblíbené jsou laserové řezací stroje, které umí pracovat naprosto precizně a výrobek zpracují přesně dle vašich potřeb. K nejlepší firmám na trhu, které se zaobírají výrobou laserových řezacích center, patří polská společnost EAGLE Sp. z o.o. Dovedla zkonstruovat nejrychlejší laserové řezací centrum. Dokonce ji podporuje i EU, od které dostala grant v řádu několika milionů EUR na to, aby dál rozvíjela to, co tak umí. Tato firma nekopíruje ostatní a přináší novinky, které jinde neseženete.

Jedním z jejich populárních produktů je laserový řezací stroj eSmart. Má přímé lineární pohony pro všechny osy X, Y, Z, max. zrychlení 2 G, kompaktní konstrukci, malou zastavěnou plochu, ekologickou automatickou výměnu stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem, rádi budete i komfortní obsluze a přístupu k vykládacímu stolu ze všech stran.

Podívejte se také na vysekávací stroje a další zařízení, které koupíte na canmet.eu. Budete spokojeni.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Je dobré si vzít hypotéku na nemovitost, kterou plánuji pronajímat?

Investicím se meze nekladou. Do čeho ale dát peníze,...

Matrace obohatila můj dosavadní spánek

Matrace, kterou jsem si nedávno pořídila mi naprosto dokonale...

Produkty, bez kterých se v domácnosti s batoletem neobejdete

Pokud vaše dítko již oslavilo první narozeniny, dostalo se...

Srovnání parametrů BullGuard VPN a TunnelBear VPN Unlimited: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat Bullguard, nebo dává větší smysl TunnelBear...