Renovace laku auta: Pro perfektní exteriér vozidla

Date:

Není překvapivé, že po letech v provozu bude lak auta vypadat jinak než při koupi vozidla. Pokud toužíte po opět dokonalém laku, nabízí se efektivní řešení. Renovace laku auta zajišťuje korekci poškození a dlouhodobou ochranu laku pro perfektní vzhled.

Renovace laku

Oživení a renovace laku auta je spojena s aplikací špičkových grafenových a keramických nanopovlaků. Ty poskytují maximální a dlouhodobou ochranu laku, jakmile je hotová korekce poškození. Renovace zahrnuje detailingové služby, díky kterým z vašeho vozidla opět bude vizuální klenot, a hlavně poskytuje praktickou ochranu. Můžete tak ochránit investici vloženou do pořízení vozidla. Finance za renovaci laku se vám vrátí při běžném užívání vozidla i v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Různé varianty

Pokud toužíte po renovaci laku, obraťte se na profesionály z Renove Cars. Ti pro vás zdarma zajistí prohlídku vozu a kalkulaci ceny. V nabídce najdete čtyři různé programy renovace. Jejich základ je stejný, ovšem zatímco jednoduché balíčky nabízí korekci drobných poškození a základní ochranu, to nejlepší v nabídce zajistí dlouhotrvající ochranu laku a perfektní výsledky.

Průběh renovace

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv program, vždy je samozřejmostí detailní ruční mytí vozidla a chemická a mechanická dekontaminace laku. Následuje čištění dalších prostorů karoserie, disků a oken. Následuje strojní leštění laku, díky kterému lze dosáhnout optické čistoty laku a absolutní korekce. Další fází je strojní čištění světlometů. Posledním krokem je pak aplikace ochrany laku. V nabídce jsou různé nanopovlaky, které poskytují ochranu jeden až tři roky a jsou spolehlivé. Naprostou špičkou však zůstává grafenový povlak V3, který chrání lak po dobu sedmi let a je bezkonkurenční.

Investice do renovace laku se vyplatí. Vaše auto bude vypadat opět skvěle, a navíc bude lak chráněn.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Je dobré si vzít hypotéku na nemovitost, kterou plánuji pronajímat?

Investicím se meze nekladou. Do čeho ale dát peníze,...

Matrace obohatila můj dosavadní spánek

Matrace, kterou jsem si nedávno pořídila mi naprosto dokonale...

Produkty, bez kterých se v domácnosti s batoletem neobejdete

Pokud vaše dítko již oslavilo první narozeniny, dostalo se...

Srovnání parametrů BullGuard VPN a TunnelBear VPN Unlimited: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat Bullguard, nebo dává větší smysl TunnelBear...