Školka Praha 10: Svěřte své dítě do zkušených rukou

Date:

Soukromá školka na Praze 10 nabízí skvělé prostředí. Připraveno je mnoho zkušených pedagogů a dalších odborníků, kteří dětem věnují tu nejlepší péči. Na děti zde čeká spousta zajímavých aktivit.

Soukromá školka Praha 10

Pokud hledáte mateřskou školu, kterou si vaše dítě i vy zamilujete, pak by vám neměla uniknout soukromá školka Praha 10. Otevřená je každý den od 7 do 19 hodin, nabízí také noční či víkendové hlídání a dopravu dětí do školky a zpět. Zajištěno je kvalitní vzdělávání dle propracovaného školního vzdělávacího programu. Ten je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her. Školka dětem nabízí také širokou nabídku aktivit a kroužků.

MŠ Praha 10

Ve školce ProFamily se děti rozhodně nebudou nudit. Kromě různých aktivit a kroužků jako je tenis, plavání, tanec a podobně se mohou těšit také na spoustu výletů. MŠ Praha 10 pořádá mnoho výletů za poznáním krás Česka, ovšem i zájezdy k moři jako školku v přírodě, zimní zájezdy do hor, ozdravné pobyty a mnohem více. Mezi oblíbené aktivity patří také canisterapie a hipoterapie, v rámci školky je ranč s poníky. Děti tak mohou blíže poznat koně a také psy.

Školka Praha 10

Ve školce je pouze kvalifikovaný personál, o děti je tak skvěle postaráno. Program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori. Samozřejmostí je individuální přizpůsobení s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost dítěte. Pedagogové s dětmi pracují v daných tematických celcích, které se odrážejí v ročním, měsíčním a týdenním programu školky. Školka Praha 10 je skvělou volbou, děti čeká příjemné prostředí a vzdělávání zábavnou formou.

V soukromé školce ProFamily se každé dítě může individuálně rozvíjet. Bude tak perfektně připraveno na to, co ho v budoucnosti čeká nejen ve škole.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Srovnání parametrů BullGuard VPN a TunnelBear VPN Unlimited: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat Bullguard, nebo dává větší smysl TunnelBear...

Pořiďte si nejlepší a nejvýkonnější laserové řezací stroje pro svou strojírenskou výrobu

Pokud patříte ke společnostem, které pro zákazníky vyrábí nejrůznější...

Renovace laku auta: Pro perfektní exteriér vozidla

Není překvapivé, že po letech v provozu bude lak...

Znamení panny

Znamení panny patří k živlu země a souvisí s...