Školka Praha 10: Svěřte své dítě do zkušených rukou

Date:

Soukromá školka na Praze 10 nabízí skvělé prostředí. Připraveno je mnoho zkušených pedagogů a dalších odborníků, kteří dětem věnují tu nejlepší péči. Na děti zde čeká spousta zajímavých aktivit.

Soukromá školka Praha 10

Pokud hledáte mateřskou školu, kterou si vaše dítě i vy zamilujete, pak by vám neměla uniknout soukromá školka Praha 10. Otevřená je každý den od 7 do 19 hodin, nabízí také noční či víkendové hlídání a dopravu dětí do školky a zpět. Zajištěno je kvalitní vzdělávání dle propracovaného školního vzdělávacího programu. Ten je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her. Školka dětem nabízí také širokou nabídku aktivit a kroužků.

MŠ Praha 10

Ve školce ProFamily se děti rozhodně nebudou nudit. Kromě různých aktivit a kroužků jako je tenis, plavání, tanec a podobně se mohou těšit také na spoustu výletů. MŠ Praha 10 pořádá mnoho výletů za poznáním krás Česka, ovšem i zájezdy k moři jako školku v přírodě, zimní zájezdy do hor, ozdravné pobyty a mnohem více. Mezi oblíbené aktivity patří také canisterapie a hipoterapie, v rámci školky je ranč s poníky. Děti tak mohou blíže poznat koně a také psy.

Školka Praha 10

Ve školce je pouze kvalifikovaný personál, o děti je tak skvěle postaráno. Program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori. Samozřejmostí je individuální přizpůsobení s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost dítěte. Pedagogové s dětmi pracují v daných tematických celcích, které se odrážejí v ročním, měsíčním a týdenním programu školky. Školka Praha 10 je skvělou volbou, děti čeká příjemné prostředí a vzdělávání zábavnou formou.

V soukromé školce ProFamily se každé dítě může individuálně rozvíjet. Bude tak perfektně připraveno na to, co ho v budoucnosti čeká nejen ve škole.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Je dobré si vzít hypotéku na nemovitost, kterou plánuji pronajímat?

Investicím se meze nekladou. Do čeho ale dát peníze,...

Matrace obohatila můj dosavadní spánek

Matrace, kterou jsem si nedávno pořídila mi naprosto dokonale...

Produkty, bez kterých se v domácnosti s batoletem neobejdete

Pokud vaše dítko již oslavilo první narozeniny, dostalo se...

Srovnání parametrů BullGuard VPN a TunnelBear VPN Unlimited: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat Bullguard, nebo dává větší smysl TunnelBear...