Mluvit v novém vztahu o těch předchozích? Zde jsou důvody, proč ano

Date:

Není vždy snadné mluvit či poslouchat o minulých vztazích. Často se něčeho obáváme, máme strach, že minulé vztahy nám mohou pokazit ten současný. Existuje však dostatek důvodů, proč vyložit karty na stůl ao svých ex s partnerem mluvit.

Od začátku vsaďte na upřímnost.

Lépe si porozumíte

Nefungující vztah zanechává na člověku stopy, což je docela normální. Pokud vám láska nevyjde, ptáte se, proč. A to samé mohl přežít i váš nový partner. Není se tedy čemu divit, že se navzájem ovlivňujeme a může za to i naše minulost. Pokud si navzájem poskytnete malý pohled na vaši minulost, váš nový partner vám může lépe porozumět. Takto může lépe pochopit, co z vás udělalo osobu, kterou jste dnes, případně si navzájem poskytnete odpovědi na otázky, ze kterých máte na začátku vztahu možná strach.

Nejčastější důvody rozchodu? Ano, aféra je stále číslo jedna
Prohloubíte důvěru

Rozhovorem o minulosti nejenže nahlédnete navzájem hlouběji do svých životů, ale můžete společně uvažovat o věcech, které jste v předchozím vztahu pokazili a proč. Může to vašemu současnému partnerství prospět. Zametání minulých vztahů pod koberec může být pro partnera signálem, že před ním cosi tajíte, že mu nedůvěřujete a podobně. Při jasné otázce na vaše minulé vztahy byste měli být oba vůči sobě otevření a poskytnout odpovědi, které od vás partner žádá.

Portrait Of Two Happy Black Guys Embracing While Posing Over Beige Background, Cheerful Young African American Friends In Stylish Clothes Having Fun In Studio, Laughing At Camera, Copy Space

Jaká máme očekávání?

Když si spolu povídáte o minulých vztazích, dostáváte se jasněji k představám o vašem aktuálním. Mnohem rychleji zjistíte, jestli se vaše představy překrývají a jsou si podobné, nebo se zcela rozcházejí. Ale pozor! Nikdy byste neměli srovnávat svůj nový vztah se starým. Nic se neopakuje, každý vztah si začíná psát svoji vlastní historii.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Je dobré si vzít hypotéku na nemovitost, kterou plánuji pronajímat?

Investicím se meze nekladou. Do čeho ale dát peníze,...

Matrace obohatila můj dosavadní spánek

Matrace, kterou jsem si nedávno pořídila mi naprosto dokonale...

Produkty, bez kterých se v domácnosti s batoletem neobejdete

Pokud vaše dítko již oslavilo první narozeniny, dostalo se...

Srovnání parametrů BullGuard VPN a TunnelBear VPN Unlimited: Kdo má lepší hodnocení

Vyplatí se objednat Bullguard, nebo dává větší smysl TunnelBear...